Gardamo progimnazijos 2-3 kasių pradinukai ir edukacinės pamokėlės vedėja Diana Mickienė

Edukacinė popietė „Krinta baltos purios snaigės“

Gruodžio 9 dieną Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos pradinukai bei jų mokytojos Virginija Lidžiuvienė ir Sonata Kurmienė rinkosi Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo filiale, kur vyko floristės Dianos Mickienės edukacinė popietė.

Diana Mickienė – Katyčių bendruomenės narė, bet noriai svečiuojasi ir pas kaimynus. Energinga, veikli  ir kūrybinga moteris išbandė save  įvairiose srityse. Šiais metais ypač madinga dekoruoti  aplinką ir puošti eglutes rankų darbo žaislais, tad D. Mickienė edukacinėje pamokėlėje mokė pradinukus pasidaryti popierines snaiges ir papuošti aplinką artėjant Kalėdoms.

Pirmieji bibliotekoje rinkosi antrokai ir trečiokai. Juos Diana mokė susilankstyti popierių ir jį karpyti. Mokiniai iškarpė tris skirtingo dydžio snaiges, jas suklijavo ir iš jų išėjo viena puri snaigė.  Pirmokai ir ketvirtokai gamino dekoracijas. Edukacinės popietės vedėja atsivežė įvairių figūrų dekoracijoms. Pradinukai iškarpė popierines dekoracijas, angeliukus  ir žvaigždutes, skirtas papuošti eglutei.

Smagu buvo klausytis kalėdinių dainų, kurias dainavo mokytoja ir mokiniai.

Pamokėlės pabaigoje dalyviai padėkojo  D. Mickienei, o ji savo ruožtu negailėjo gerų žodžių  už gerą nuotaiką ir kalėdines dainas.

Virginija Langienė,
Šilutės  F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Gardamo filialo bibliotekininkė

Diana Mickienė ir ir edukacinės pamokėlės dalyviai Gardamo progimnazijos 2-3 klasės ir jų mokytoja Virginija Lidžiuvienė Kairėje mokytoja Sonata Kurmienė , dešinėje Diana Mickienė ir Gardamo progimnazijos pradinukai

Spausdinti
Facebook komentarai