05.Smagu šuoliuoti įlipus į maišą

Popietėje „Sveikame kūne – sveika siela“ dalyvavo sportiškai nusiteikę vaikai

Liepos 28-ąją iš ryto gąsdinusius niūrius debesis su lietumi pakeitė dosnūs saulės spinduliai. Tad  Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotojai pakvietė jaunuosius bibliotekos draugus į sportišką ir įdomią popietę „Sveikame kūne – sveika siela“, vykusią Vasaros kiemelyje. Jos metu vaikai atliko sportines užduotis ir žaidė žaidimus.

Vaikai individualiai bei pasiskirstę į grupes dalyvavo linksmoje estafetėje. Reikėjo atlikti įvairias užduotis: nešti šaukšte teniso kamuoliuką, atsilošus atgal pralįsti pro virvę, smagiai šuoliuoti įlipus į maišą, susirėmus  galvomis nešti balioną.

Sportinės estafetės stiprina ne tik sveikatą, bet ir ugdo draugiškumo, atsakingumo, tarpusavio supratimą. Visi buvo laimingi, nes laimėjo draugystė!

Primename, kad Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vykdoma LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojama iniciatyva „Atverk duris vasarai“, todėl visą vasarą kviečiame vaikus dalyvauti bibliotekos organizuojamuose edukaciniuose užsiėmimuose bei pramogose.

Edgaras Strelčiūnas,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vaikų aptarnavimo skyriaus vyr. bibliotekininkas

01.Estafetė - teniso kamuoliuko nešimas šaukšte 02.Vaikas turi kuo toliau numesti pagalvę 03.Komandinė rungtis - kuo greičiau pripildyti vandeniu butelį 04.Vaikai mėgina atsilošę atgal lanksčiai pralįsti pro virvę 06.Pasiruošimas rungčiai su balionu 07.Vakai išmėgina kojų miklumą ridenant kamuoliuką į vartus 08.Žaidimo tikslas - kuo greičiau pasiekti finišą laikant balioną galvomis

Spausdinti
Facebook komentarai