Integruota lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka „Lietuvos paukščiai“

Integruota lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka „Lietuvos paukščiai“

Balandžio 1-oji – ne tik Juokų arba melagių diena, bet ir Pasaulinė paukščių diena. Ta proga Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale eksponuojama literatūros paroda „Lietuvos paukščiai“, o Kintų pagrindinės mokyklos trečios klasės mokiniai parengė kūrybinių darbų parodą „Lietuvos paukščiai“ (mokyt. Asta Matvėjėvienė).

Balandžio 4-osios rytmetį į Kintų biblioteką su pavasarine nuotaika atskubėjo Kintų pagrindinės mokyklos trečios klasės mokinai kartu su mokytoja Asta Matvėjėviene. Bibliotekoje trečiokai aplankė kūrybinių darbų parodą „Lietuvos paukščiai“. Apžiūrėję savo ir draugų darbus vaikai dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamokoje „Lietuvos paukščiai“. Šią veiklą vedė bibliotekininkė ir mokytoja. Bibliotekininkė mokinius pamokos pradžioje sudomino užmindama mįsles apie paukščius, paklausinėjo, ką žino apie mūsų šalyje gyvenančius paukščius.  Papasakota apie pelėdas, lututę bei apuoką. Vaikai prisiminė, kas yra Lietuvos nacionalinis paukštis, kada minima jo diena, kur jis suka lizdus, peri kiaušinius.

Išsirinkę po knygą apie paukščius, moksleiviai turėjo atsiversti tą puslapį, kuris sutampa su gimimo dienos skaičiumi. Jie perskaitė išsirinktą įdomiausią vietą ir nurašė tai, kas svarbiausia.

Nijolė Justienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo bibliotekininkė

 

Asta Matvėjėvienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Integruota lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka „Lietuvos paukščiai“ Integruota lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka „Lietuvos paukščiai“ Integruota lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka „Lietuvos paukščiai“ Integruota lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka „Lietuvos paukščiai“ Integruota lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka „Lietuvos paukščiai“

Spausdinti
Facebook komentarai