Raktas į raidyną

Raktas į raidyną

Spalio 2 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Saugų filiale vyko edukacinis užsiėmimas ,,Raktas į raidyną“. Saugų J. Mikšo pagrindinės mokyklos pirmokai, lydimi mokytojos Danguolės Volkovos, nedrąsiai pravėrę duris buvo pakviesti apžiūrėti bibliotekos patalpas.

Jauniesiems skaitytojams paaiškinta, kur jie gali rasti vaikų literatūros, kaip išsirinkti knygeles. Pirmokai, norėdami tapti tikrais skaitytojais, turėjo susipažinti su elgesio bibliotekoje taisyklėmis bei įsigyti Skaitytojo pažymėjimą. Smagu, jog visi žinojo, kad bibliotekoje negalima garsiai kalbėti, bėgioti. Būsimieji skaitytojai buvo supažindinti su knygelių išdavimo ir grąžinimo tvarka. Pirmokai pasižadėjo saugoti knygas, kad grąžinant į biblioteką jos būtų švarios ir nesuplėšytos.

Vaikus nustebino bibliotekoje esančios įvairaus formato  knygos, ypač patiko knygos su garsais. Pavartę knygutes jie turėjo atlikti paruoštas užduotis – nuspalvinti savo vardo pirmąsias raides.

Pirmokai atsisveikino gerai nusiteikę ir turėdami daug klausimų, į kuriuos jiems padės atsakyti bibliotekoje gyvenančios knygos. Jiems įteiktos dovanėlės.

 

Rasa Strumylienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Saugų filialo bibliotekininkė

Raktas į raidyną

Spausdinti
Facebook komentarai