Knygų klubo susirinkimas

Literatūros mėgėjai susitiko knygų klube

Sausio 9 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje susitiko knygų klubo grupė. Klubo iniciatorė – Šilutės trečiojo amžiaus universiteto dekanė Elena Stankevičienė.

Knygų klubas – neformali įvairaus amžiaus skaitytojų bendruomenė, kurią vienija pomėgis  literatūrai. Šiuo metu klubui priklauso apie dešimt moterų. Renkamasi aptarti aktualią, didelio susidomėjimo sulaukusią literatūrą, dalinamasi emocijomis ir mintimis apie perskaitytą įdomią knygą, išgirstamos perskaičiusių knygą žmonių nuomonės, tuo pačiu išsakomi savo atsiliepimai apie literatūros kūrinį.

Kai kurios knygų klubo narės pačios rašo: kuria eiles, prozos tekstus. Susitikimo metu knygų klubo narės susipažino su Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos 2023 m. populiariausių, skaitomiausių, labiausiai sulaukusių skaitytojų dėmesio knygų dešimtuku bei naujausiomis bibliotekos fonduose esančiomis lietuvių ir užsienio autorių grožinėmis, populiariosios psichologijos, kitų literatūros žanrų knygomis. Knygų klubo narės įsijungė į aktyvią diskusiją apie TOP dešimtuko knygas. Vienos jų buvo pažįstamos bei skaitytos, kitos – negirdėtos, tad knygų pavadinimus užsirašė ateities skaitiniams. Tikimės, kad knygų klubo narių susitikimai ir bendrystė bibliotekoje taps tradicija, išauganti į ilgalaikę draugystę.

Lietuva – viena didelė biblioteka: nuo šiol knygas iš bet kurios viešosios bibliotekos galima atsisiųsti į artimiausią biblioteką nemokamai. 2023 m. lapkričio mėn. Lietuvos integralios bibliotekų informacijos sistemos (LIBIS) portale www.ibiblioteka.lt pradėjo veikti atnaujintas TBA-S funkcionalumas, leidžiantis skaitytojui savarankiškai užsisakyti norimą leidinį iš kitų Lietuvos bibliotekų, jeigu jo nėra arba jis yra užimtas bibliotekoje, kurioje skaitytojas paprastai lankosi. Leidinių pristatymo į biblioteką  paslauga – nemokama.

Dalia Pupšytė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vyr. bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai